Nr Naam 1 feb 1 mrt 1 apr 1 mei 1 jun 1 jul 1 aug 1 sep 1 okt 1 nov
1

Kenny Mertens uit Nijlen

18 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2 Robert Gorrens uit Leopoldsburg 1 4 10 6 4 3 3 2 2 2
3 Sonia Courtois uit Beverlo 4 2 2 2 2 2 2 3 3 3
4 Conny De Wilde uit Leopoldsburg 5 5 3 3 3 4 4 4 4 4
5 Christiaan Corstjens uit Hechtel 3 7 4 4 5 5 5 5 5 5
6 Marese Tempels uit Heusden-Zolder 7 13 5 5 6 6 6 6 6 6
7 Wesley Nouwen uit Leopoldsburg 19 8 6 7 7 7 7 7 7 7
8 Jan Van Genechten uit Zelem 27 11 7 8 8 8 8 8 8 8
9 Bjorn Verbakel uit Overpelt 30 12 8 9 9 9 9 9 9 9
10 Jos Rutten uit Hechtel-Eksel 23 10 9 10 10 10 10 10 10 10
11 Pascal Wuyts uit Ham 9 6 17 17 11 11 11 11 11 11
12 Sandra Vanlangenakker uit Hasselt 8 19 11 11 12 12 12 12 12 12
13 Robin Grandjean uit Leopoldsburg 6 3 12 12 13 15 15 13 13 13
14 Willy Ooms uit Beringen 20 16 13 13 14 13 13 14 14 14
15 Michel Smolders uit Tongeren 24 17 14 14 15 14 14 15 15 15
16 Lutgarde Maes uit Tongeren 17 18 15 15 16 16 16 16 16 16
17 Johny Preuveneers uit Koersel 21 22 16 16 17 17 17 17 17 17
18 Dimitry Thysbaert uit Nijlen 25 9 18 18 18 18 18 18 18 18
19 Karin Cerstelotte uit Heusden-Zolder 13 14 19 19 19 19 19 19 19 19
20 Jurgen Cosemans uit Kortessem 14 15 20 20 20 20 20 20 20 20
21 Evy Aerts uit Meerhout 10 20 21 21 21 21 22 21 21 21
22 Ludwig Beerten uit Beringen 11 21 22 22 22 22 23 22 22 22
23 Jannes Cauberghs uit Koersel 2 27 23 23 23 23 21 23 23 23
24 Roger Vandijck uit Hamont 29 23 24 24 24 24 24 24 24 24
25 Rigo Leurs uit Koersel 16 24 25 25 25 25 25 25 25 25
26 Benny Renders uit Zonhoven 22 25 26 26 26 26 26 26 26 26
27 Henk Van Diejen uit Valkenswaard 26 26 27 27 27 27 27 27 27 27
28 Maarten Gybels uit Heusden-Zolder 15 29 28 28 28 28 28 28 28 28
29 Sven Bronckaers uit Geetbets 12 28 29 29 29 29 29 29 29 29
30 Cyriel Vandebergh uit Heusden-Zolder 28 30 30 30 30 30 30 30 30 30
Nr Naam plaats
1 feb
plaats
1 mrt
plaats
1 apr
plaats
1 mei
plaats
1 jun
plaats
1 jul
plaats
1 aug
plaats
1 sep
plaats
1 okt
plaats
1 nov
plaats
1dec
plaats
31/12
1 Kenny Mertens uit Nijlen 5 1 3 4 1 7 6 4 4 2 1 1
2 Pascal Wuyts uit Ham 4 4 5 2 2 2 2 1 3 3 2 2
3 Sonia Courtois uit Beverlo 3 2 2 3 3 3 3 3 2 4 3 3
4 Conny De Wilde uit Leopoldsburg 2 3 1 1 4 1 1 2 1 1 4 4
5 Marese Tempels uit Heusden-Zolder 1 9 25 13 6 9 9 9 6 5 5 5
6 Sandra Vanlangenakker uit Hasselt 11 6 7 6 9 5 5 5 7 7 7 6
7 Jos Rutten uit Hechtel-Eksel 18 17 6 8 8 10 12 12 11 8 8 7
8 Jan Van Genechten uit Zelem 6 5 4 5 5 4 8 8 9 9 9 8
9 Wesley Nouwen uit Leopoldsburg 10 21 15 11 7 8 10 10 10 10 10 9
10 Christiaan Corstjens uit Hechtel 12 7 9 7 10 12 7 7 12 11 11 10
11 Rigo Leurs uit Koersel 19 25 16 14 14 6 4 6 5 6 6 11
12 Jurgen Cosemans uit Kortessem 9 8 12 10 11 11 13 13 8 12 12 12
13 Willy Ooms uit Beringen 8 10 8 20 15 17 18 18 14 13 13 13
14 Sven Bronckaers uit Geetbets 15 13 28 28 20 25 25 29 16 16 14 14
15 Johny Preuveneers uit Koersel 16 15 10 9 16 13 11 11 13 14 15 15
16 Bjorn Verbakel uit Overpelt x x 33 32 30 26 27 30 24 18 17 16
17 Robert Gorrens uit Leopoldsburg 7 11 13 15 13 14 15 15 15 15 16 17
18 Evy Aerts uit Meerhout 28 29 32 33 33 32 32 32 27 22 22 18
19 Ludwig Beerten uit Beringen 23 23 22 24 27 24 24 21 22 27 26 19
20 Roger Vandijck uit Hamont 22 27 17 26 28 27 26 24 23 26 27 20
21 Maarten Gybels uit Heusden-Zolder 25 19 14 12 12 15 16 14 19 17 18 21
22 Marcel Lucas uit Heusden-Zolder 20 16 20 17 18 18 19 17 17 19 19 22
23 Dimitri Thysbaert uit Nijlen x x x x x x 36 38 39 33 28 23
24 Cyriel Vandebergh uit Heusden-Zolder 24 18 21 23 26 30 30 26 30 28 29 24
25 Benny Renders uit Zonhoven 30 26 18 16 19 20 20 20 21 21 20 25
26 Jos Jansen uit Hasselt 26 12 19 22 25 16 17 19 18 20 21 26
27 Karin Cerstelotte uit Heusden-Zolder 29 24 26 19 17 21 21 22 26 24 23 27
28 Jannes Cauberghs uit Koersel 13 28 23 30 32 29 28 23 25 25 24 28
29 Carlo Marien uit Beringen 14 14 29 21 23 19 14 16 20 23 25 29
30 Leon Liberloo uit Koersel 27 30 31 31 29 22 22 25 29 29 30 30

Het jaarlijkse clubkampioenschap is een initiatief van het bestuur dat na de oprichting van de club werd ingevoerd om de meest actieve leden van het afgelopen jaar te waarderen en te kunnen huldigen. Het is al langer bewezen dat deze jaarcompetitie voor de club een gestructureerde meerwaarde betekent. Het clubkampioenschap is immers een sportieve strijd waarbij (bewust of onbewust) wordt meegewerkt aan een goede werking en een verdere uitbouw van de club. Aquaristieke kennis is dan ook van ondergeschikt belang.

Meer informatie i.v.m. clubkampioenschap verneem je door op één der onderstaande titels te klikken.

                - Waardering en beloning
                - KK-Palmares
                - KK-Reglement
                - Criteria KK-punten
                - KK-berichten
                - Tussenstand 2020
                - Eindstand 2019
                - VIP-statuut
                - Quizkampioenschap

 

 

1983  Julien Lampo
1984  Ronan Valgaerts & Julien Lampo
1985  Ronan Valgaerts & Jos Tielens
1986  Frans Van Ham
1987  Tony Alenteyns
1988  Filip Maes & Wilfried Mondelaers
1989  Jos Tielens
1990  Jos Tielens
1991  Peter Van Neer
1992  Fernand Viaene
1993  Jos Martens & Frans Van Ham
1994  Willy Luts
1995  Martin Inghels
1996  Roger Vandebroek & Willy Luts
1997  Willy Luts
1998  Willy Luts
1999  Fernand Viaene
2000  Jacky Baselet
2001  Fernand Viaene 
2002  Rik Vermassen
2003  Fernand Viaene
2004  Antoinette Grudzien
2005  Jurgen Cosemans
2006  Jean Dosse
2007  Jean Dosse
2008  Jean Dosse
2009  Jurgen Cosemans
2010  Willy Ooms
2011  Mieke Van Der Straeten
2012  Evy Aerts
2013  Jan Van Genechten
2014  Jan Van Genechten
2015  Jan Van Genechten
2016  Jan Van Genechten

Jaar 1° plaats 2° plaats 3° plaats
1977 Felix Janssens Theo Luyten Flora Kuppens
1978 Felix Janssens Theo Luyten Willy Luts
1979 Willy Luts Theo Luyten Julien Lampo
1980 Eddy Naets Julien Lampo Willy Luts
1981 Julien Lampo Eddy Naets Robert Gorrens
1982 Julien Lampo Robert Gorrens Maurice Gyselaers
1983 Robert Gorrens Julien Lampo Albert Wagemans
1984 Julien Lampo Henri Van Bael Ronan Valgaerts
1985 Robert Gorrens Jos Tielens Eric Van den Brandt
1986 Jos Tielens Robert Meilke Ronan Valgaerts
1987 Jos Tielens Tony Alenteyns Guido Vanwetswinkel
1988 Jos Tielens Guido Vanwetswinkel Wilfried Mondelaers
1989 Wilfried Mondelaers Frans Daniels Frans Reynders
1990 Johny Breugelmans Rudolf Caers Edgard Smets
1991 Francis Holsteyns Jos Verhoeven Ronald Denison
1992 Ronald Denison Jos Verhoeven Francis Holsteyns
1993 Ronald Denison Felix Gomez Jorge Roger Haccuria
1994 Ronald Denison Brigitte De Kleermaeker Marèse Tempels
1995 Willy Luts Roger Vandebroek Marèse Tempels
1996 Geert Vanzeir Roger Vandebroek Sylvia Schepers
1997 Marèse Tempels Herman Vandeput Willy Luts
1998 Herman Vandeput Gerard Vanhaeren Dirk Blansaer
1999 Herman Vandeput Theo Raymaekers Gerard Vanhaeren
2000 Theo Raymaekers Guillaume Clerckx Gerard Vanhaeren
2001 Theo Raymaekers Gerard Vanhaeren Marèse Tempels
2002 Theo Raymaekers Gerard Vanhaeren Guillaume Clerckx
2003 Martin Van Lersberghe Erwin Van Agtmael Gerard Vanhaeren
2004 Martin Van Lersberghe Gerard Vanhaeren Jurgen Cosemans
2005 Patrick Nies Sonja Stassaert Jurgen Cosemans
2006 Gerard Vanhaeren Jacky Baselet Guido Ven
 2007 Rik Vermassen Gerard Vanhaeren Eddy Naets
 2008  Jacky Baselet Rik Vermassen Johnny Vanlangenakker
 2009  Johnny Vanlangenakker  Ann Olislagers Cyriel Vandebergh
 2010  Ann Olislagers  Johnny Vanlangenakker  Christiaan Corstjens
 2011  Christiaan Corstjens  Johnny Vanlangenakker Ann Olislagers
 2012  Mieke Van Der Straeten  Hilde Goossens  Marcel Bauwens
 2013  Mieke Van Der Straeten  Marcel Bauwens  Conny De Wilde
 2014  Mieke Van Der Straeten  Conny De Wilde  Sonia Courtois
 2015  Conny De Wilde  Marèse Tempels  Niels Thijs
 2016 Pascal Wuyts Eddy Naets  Conny De Wilde
2017 Pascal Wuyts Eddy Naets  Conny De Wilde
2018 Pascal Wuyts Kenny Mertens Conny De Wilde
2019 Kenny Mertens Pascal Wuyts Sonia Courtois

 

 

Subcategorieën

Uitleg over de werking van het Club- en Quiz-kampioenschap

Nieuws omtrent het clubkampioenschap