Eerste tussenstand 2018 volgt weldra...

Het jaarlijkse clubkampioenschap is een initiatief van het bestuur dat na de oprichting van de club werd ingevoerd om de meest actieve leden van het afgelopen jaar te waarderen en te kunnen huldigen. Het is al langer bewezen dat deze jaarcompetitie voor de club een gestructureerde meerwaarde betekent. Het clubkampioenschap is immers een sportieve strijd waarbij (bewust of onbewust) wordt meegewerkt aan een goede werking en een verdere uitbouw van de club. Aquaristieke kennis is dan ook van ondergeschikt belang.

Meer informatie i.v.m. clubkampioenschap verneem je door op één der onderstaande titels te klikken.

                - Waardering en beloning
                - KK-Palmares
                - KK-Reglement
                - Criteria KK-punten
                - KK-berichten
                - Tussenstand 2018
                - Eindstand 2017
                - VIP-statuut
                - Quizkampioenschap

 

 

 

 

 

 

 

+

nr Naam plaats
1 feb
plaats
1 mrt
plaats
1 apr
plaats
1 mei
plaats
1 jun
plaats
1 jul
plaats
1 aug
plaats
1 sep
plaats
1 okt
plaats
1 nov
plaats
1dec
plaats
31/12
1 Pascal Wuyts uit Ham 6 3 2 2 2 2 1 1 3 1 1 1
2 Eddy Naets uit Lommel 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 2 2
3 Conny De Wilde uit Leopoldsburg 9 8 4 3 3 3 3 3 1 2 3 3
4 Kenny Mertens uit Nijlen 14 9 6 12 7 12 10 4 5 4 4 4
5 Marese Tempels uit Heusden-Zolder 5 15 12 6 13 10 7 8 6 7 7 5
6 Robin Grandjean uit Leopoldsburg x 24 20 13 10 7 9 7 7 6 6 6
7 Sonia Courtois uit Beverlo 12 7 11 5 8 4 4 5 4 5 5 7
8 Heikki Houben uit Heusden-Zolder x 25 16 16 19 13 12 9 9 8 8 8
9 Christiaan Corstjens uit Hechtel 3 4 3 4 5 9 8 11 14 11 9 9
10 Wesley Nouwen uit Koersel 15 14 9 7 6 5 6 6 8 10 11 10
11 Carlo Marien uit Beringen 8 11 15 22 18 15 14 13 10 9 10 11
12 Jan Van Genechten uit Zelem x 29 18 14 14 14 15 14 12 12 12 12
13 Jurgen Cosemans uit Kortessem x 32 24 18 15 17 18 16 17 19 18 13
14 Roger Vandijck uit Hamont x 36 23 19 16 19 17 17 16 16 16 14
15 Willy Ooms uit Beringen x 35 25 30 25 25 24 20 18 18 19 15
16 Jos Rutten uit Hechtel-Eksel x x 42 41 29 24 23 23 22 20 20 16
17 Robert Gorrens uit Leopoldsburg 2 2 5 9 9 8 11 12 11 13 14 17
18 Hilde Goossens uit Beringen 4 6 14 20 24 28 28 32 28 23 22 18
19 Rigo Leurs uit Koersel x x x 46 42 38 38 39 37 15 13 19
20 Marcel Lucas uit Heusden-Zolder x 27 17 23 28 32 32 25 25 29 28 20
21 Leon Liberloo uit Koersel x 38 34 33 27 23 21 22 21 21 21 21
22 Sandra Vanlangenakker uit Hasselt 18 5 8 8 4 6 5 10 13 17 15 22
23 Niels Thijs uit Koersel 16 10 7 11 12 11 13 15 15 14 17 23
24 Cyriel Vandebergh uit Heusden-Zolder x 30 27 27 33 36 36 33 33 36 33 24
25 Robert Verhaeren uit Lommel x 37 33 25 22 20 20 19 20 25 25 25
26 Bart Buyse uit Houthalen x 40 40 39 41 43 43 38 41 33 32 26
27 Evy Aerts uit Meerhout x x x 31 36 39 39 40 35 35 35 27
28 Joeri Vandevenne uit Lummen x x 43 29 26 26 26 27 31 28 27 28
29 Maarten Gybels uit Heusden-Zolder x 20 19 17 23 27 27 31 29 24 23 29
30 Martens Roland uit Kermt x 26 22 24 21 21 22 24 24 26 24 30

1983  Julien Lampo
1984  Ronan Valgaerts & Julien Lampo
1985  Ronan Valgaerts & Jos Tielens
1986  Frans Van Ham
1987  Tony Alenteyns
1988  Filip Maes & Wilfried Mondelaers
1989  Jos Tielens
1990  Jos Tielens
1991  Peter Van Neer
1992  Fernand Viaene
1993  Jos Martens & Frans Van Ham
1994  Willy Luts
1995  Martin Inghels
1996  Roger Vandebroek & Willy Luts
1997  Willy Luts
1998  Willy Luts
1999  Fernand Viaene
2000  Jacky Baselet
2001  Fernand Viaene 
2002  Rik Vermassen
2003  Fernand Viaene
2004  Antoinette Grudzien
2005  Jurgen Cosemans
2006  Jean Dosse
2007  Jean Dosse
2008  Jean Dosse
2009  Jurgen Cosemans
2010  Willy Ooms
2011  Mieke Van Der Straeten
2012  Evy Aerts
2013  Jan Van Genechten
2014  Jan Van Genechten
2015  Jan Van Genechten
2016  Jan Van Genechten

Jaar 1° plaats 2° plaats 3° plaats
1977 Felix Janssens Theo Luyten Flora Kuppens
1978 Felix Janssens Theo Luyten Willy Luts
1979 Willy Luts Theo Luyten Julien Lampo
1980 Eddy Naets Julien Lampo Willy Luts
1981 Julien Lampo Eddy Naets Robert Gorrens
1982 Julien Lampo Robert Gorrens Maurice Gyselaers
1983 Robert Gorrens Julien Lampo Albert Wagemans
1984 Julien Lampo Henri Van Bael Ronan Valgaerts
1985 Robert Gorrens Jos Tielens Eric Van den Brandt
1986 Jos Tielens Robert Meilke Ronan Valgaerts
1987 Jos Tielens Tony Alenteyns Guido Vanwetswinkel
1988 Jos Tielens Guido Vanwetswinkel Wilfried Mondelaers
1989 Wilfried Mondelaers Frans Daniels Frans Reynders
1990 Johny Breugelmans Rudolf Caers Edgard Smets
1991 Francis Holsteyns Jos Verhoeven Ronald Denison
1992 Ronald Denison Jos Verhoeven Francis Holsteyns
1993 Ronald Denison Felix Gomez Jorge Roger Haccuria
1994 Ronald Denison Brigitte De Kleermaeker Marèse Tempels
1995 Willy Luts Roger Vandebroek Marèse Tempels
1996 Geert Vanzeir Roger Vandebroek Sylvia Schepers
1997 Marèse Tempels Herman Vandeput Willy Luts
1998 Herman Vandeput Gerard Vanhaeren Dirk Blansaer
1999 Herman Vandeput Theo Raymaekers Gerard Vanhaeren
2000 Theo Raymaekers Guillaume Clerckx Gerard Vanhaeren
2001 Theo Raymaekers Gerard Vanhaeren Marèse Tempels
2002 Theo Raymaekers Gerard Vanhaeren Guillaume Clerckx
2003 Martin Van Lersberghe Erwin Van Agtmael Gerard Vanhaeren
2004 Martin Van Lersberghe Gerard Vanhaeren Jurgen Cosemans
2005 Patrick Nies Sonja Stassaert Jurgen Cosemans
2006 Gerard Vanhaeren Jacky Baselet Guido Ven
 2007 Rik Vermassen Gerard Vanhaeren Eddy Naets
 2008  Jacky Baselet Rik Vermassen Johnny Vanlangenakker
 2009  Johnny Vanlangenakker  Ann Olislagers Cyriel Vandebergh
 2010  Ann Olislagers  Johnny Vanlangenakker  Christiaan Corstjens
 2011  Christiaan Corstjens  Johnny Vanlangenakker Ann Olislagers
 2012  Mieke Van Der Straeten  Hilde Goossens  Marcel Bauwens
 2013  Mieke Van Der Straeten  Marcel Bauwens  Conny De Wilde
 2014  Mieke Van Der Straeten  Conny De Wilde  Sonia Courtois
 2015  Conny De Wilde  Marèse Tempels  Niels Thijs
 2016 Pascal Wuyts Eddy Naets  Conny De Wilde
2017 Pascal Wuyts Eddy Naets  Conny De Wilde

 

 

Subcategorieën

Uitleg over de werking van het Club- en Quiz-kampioenschap

Nieuws omtrent het clubkampioenschap