2024

    plaats
1 feb
1 Erwin Van Agtmael uit Schulen 1
2 Christiaan Corstjens uit Hechtel 2
3 Marese Tempels uit Heusden-Zolder 3
4 Sonia Courtois uit Beverlo 4
5 Pascal Wuyts uit Ham 5
6 Jannes Cauberghs uit Heusden-Zolder 6
7 Hans Lambertz uit Zonhoven 7
8 Wesley Nouwen uit Leopoldsburg 8
9 Jos Rutten uit Hechtel-Eksel 9
10 Jan Van Genechten uit Zelem 10
11 Guido Ven uit Heusden-Zolder 11
12 Roger Delvaux uit Genk 12
13 Ludwig Beerten uit Beringen 13
14 Dirk Blansaer uit Leopoldsburg 14
15 Jurgen Cosemans uit Kortessem 15
16 Robert Gorrens uit Leopoldsburg 16
17 Martin Inghels uit Leopoldsburg 17
18 Willy Ooms uit Beringen 18
19 Peter Theunissen uit Pelt 19
20 Bjorn Verbakel uit Overpelt 20
21 Bart Buyse uit Houthalen 21
22 Robin Grandjean uit Leopoldsburg 22
23 Robert Verhaeren uit Lommel 23
24 Karin Cerstelotte uit Heusden-Zolder 24
25 David Cluytens uit Aarschot 25
26 Ludig Luysterborg uit Ham 26
27 Lutgarde Maes uit Tongeren 27
28 Michel Smolders uit Tongeren 28
29 Roger Van Rethy uit Leopoldsburg 29
30 Jacky Baselet uit Hechtel 30
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
                         
    plaats
1 feb
plaats
1 mrt
plaats
1 apr
plaats
1 mei
plaats
1 jun
plaats
1 jul
plaats
1 aug
plaats
1 sep
plaats
1 okt
plaats
1 nov
plaats
1 dec
plaats
31/12
1 Michel Smolders uit Tongeren 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2 Jos Rutten uit Hechtel-Eksel 11 3 2 9 11 7 4 4 4 3 3 2
3 Sonia Courtois uit Beverlo 8 10 10 4 8 5 5 5 5 4 2 3
4 Pascal Wuyts uit Ham 17 16 18 18 17 17 18 18 17 13 6 4
5 Jan Van Genechten uit Zelem 5 4 3 6 3 3 6 6 6 7 7 5
6 Jannes Cauberghs uit Heusden-Zolder 2 2 5 8 13 8 10 10 9 6 8 6
7 Christiaan Corstjens uit Hechtel 7 5 4 5 5 9 3 3 3 2 4 7
8 Bjorn Verbakel uit Overpelt 9 8 7 7 4 4 7 7 7 8 9 8
9 Marese Tempels uit Heusden-Zolder 15 11 11 2 2 2 2 2 2 5 5 9
10 Jurgen Cosemans uit Kortessem 18 17 15 12 10 14 14 14 12 14 12 10
11 Willy Ooms uit Beringen 6 15 14 13 12 11 12 12 13 9 13 11
12 Lutgarde Maes uit Tongeren 4 6 6 3 7 10 11 11 14 10 14 12
13 Peter Theunissen uit Pelt 12 12 12 14 6 12 13 13 15 11 10 13
14 Karin Cerstelotte uit Heusden-Zolder 3 13 13 11 9 6 9 9 8 12 11 14
15 Hans Lambertz uit Zonhoven x x x 31 31 31 32 31 30 19 16 15
16 Robin Grandjean uit Leopoldsburg 13 9 8 15 15 16 17 17 18 18 19 16
17 Erwin Van Agtmael uit Schulen x x x 30 30 26 22 22 22 20 21 17
18 Guido Ven uit Heusden-Zolder 10 7 9 10 16 18 19 19 19 21 20 18
19 Roger Van Rethy uit Leopoldsburg 28 28 29 21 20 15 15 16 16 15 15 19
20 Robert Gorrens uit Leopoldsburg 14 18 16 17 18 19 16 15 10 16 17 20
21 Wesley Nouwen uit Leopoldsburg 27 27 21 16 14 13 8 8 11 17 18 21
22 Roger Delvaux uit Genk 25 24 24 24 21 20 20 20 20 22 22 22
23 Ludwig Beerten uit Beringen 23 19 20 23 26 22 23 23 23 23 23 23
24 Theo Coenen uit Koersel 20 14 19 22 25 27 27 28 27 27 27 24
25 Dimitry Thysbaert uit Nijlen 16 23 28 29 28 29 28 27 28 29 24 25
26 Robert Verhaeren uit Lommel 21 21 23 25 23 24 25 25 25 25 25 26
27 Dirk Blansaer uit Leopoldsburg 24 22 17 20 24 25 26 26 26 26 26 27
28 Jurgen Stevens uit Diepenbeek 19 26 26 19 19 21 21 21 21 24 28 28
29 Bart Buyse uit Houthalen 22 20 22 26 22 23 24 24 24 28 29 29
30 Martin Inghels uit Leopoldsburg 26 25 25 27 29 30 31 32 32 30 30 30
31 Jacky Baselet uit Hechtel 38 38 38 32 32 32 29 29 29 31 31 31
32 David Cluytens uit Aarschot 29 29 27 28 27 28 30 30 31 32 32 32
33 Philippe Van Overmeire uit Gent x x x x x x x 73 33 33 33 33
34 Ludig Luysterborg uit Ham x x x x x x x x x x 37 34
35 Luc Vansand uit Mol 37 37 37 42 42 42 33 33 34 34 34 35
36 Jos Jansen uit Hasselt 31 31 31 36 37 33 34 34 35 35 35 36
37 Benny Renders uit Zonhoven 34 34 34 39 33 34 35 35 36 36 36 37
38 Henk Van Diejen uit Valkenswaard 30 30 30 33 34 35 36 36 37 37 38 38
39 Wijnand De Bruijn uit Balen 39 39 39 35 35 36 37 37 38 38 39 39
40 Wilfried Heyndrickx uit Schaffen 35 35 35 34 36 37 38 38 39 39 40 40
Nr Naam plaats
1 jan
plaats
1 feb
plaats
1 mrt
plaats
1 apr
plaats
1 mei
plaats
1 jun
plaats
1 jul
plaats
1 aug
plaats
1 sep
plaats
1 okt
plaats
1 nov
plaats
1 dec
1 Dimitry Thysbaert uit Nijlen 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2 Sonia Courtois uit Beverlo 8 8 9 9 8 6 7 6 7 7 3 2
3 Pascal Wuyts uit Ham 6 6 7 4 4 3 3 2 2 2 2 3
4 Jannes Cauberghs uit Heusden-Zolder 3 3 3 3 3 5 5 4 5 4 4 4
5 Jan Van Genechten uit Zelem 7 7 4 5 5 4 4 5 4 3 6 5
6 Jos Rutten uit Hechtel-Eksel 9 9 8 6 6 7 6 7 6 6 8 6
7 Wesley Nouwen uit Leopoldsburg 10 10 11 10 10 8 8 8 8 8 7 8
8 Robert Gorrens uit Leopoldsburg 2 2 2 2 2 2 2 3 3 5 5 7
9 Bjorn Verbakel uit Overpelt 15 15 15 13 12 13 12 12 10 10 9 9
10 Marese Tempels uit Heusden-Zolder 16 16 16 14 14 14 13 14 12 12 11 10
11 Michel Smolders uit Tongeren 5 5 6 8 9 12 14 15 14 14 14 12
12 Karin Cerstelotte uit Heusden-Zolder 20 20 20 19 19 16 15 16 16 16 13 11
13 Robin Grandjean uit Leopoldsburg 13 13 10 11 11 10 10 10 9 9 10 14
14 Christiaan Corstjens uit Hechtel 17 17 17 17 15 15 16 13 11 11 12 13
15 Willy Ooms uit Beringen 21 21 21 20 21 19 17 17 17 17 17 15
16 Jurgen Cosemans uit Kortessem 18 18 18 18 18 20 20 20 18 18 20 18
17 Lutgarde Maes uit Tongeren 12 12 13 15 16 18 19 19 19 19 19 19
18 Johny Preuveneers uit Koersel 4 4 5 7 7 9 9 9 13 13 15 16
19 Conny De Wilde uit Leopoldsburg 11 11 12 12 13 11 11 11 15 15 16 17
20 Guido Ven uit Heusden-Zolder 46 46 46 38 35 33 29 29 26 26 25 20
21 Robert Verhaeren uit Lommel 26 26 27 25 23 22 22 22 22 22 22 23
22 Benny Renders uit Zonhoven 14 14 14 16 17 17 18 18 20 20 18 21
23 Theo Coenen uit Koersel 28 28 23 24 25 24 24 24 23 24 23 24
24 Ludwig Beerten uit Beringen 22 22 22 21 20 21 21 21 21 21 21 22
25 Roger Vandijck uit Hamont 24 24 26 23 24 25 25 25 24 23 24 25
26 Bart Buyse uit Houthalen 37 37 37 35 33 30 31 31 31 30 27 28
27 Peter Theunissen uit Pelt x x x x x x x x x x x 31
28 Sandra Vanlangenakker uit Zonhoven 19 19 19 22 22 23 23 23 25 25 26 26
29 Jurgen Stevens uit Diepenbeek x x x x 43 43 43 43 39 39 40 27
30 Rigo Leurs uit Koersel 23 23 24 27 26 26 26 26 27 27 28 29

Het jaarlijkse clubkampioenschap is een initiatief van het bestuur dat na de oprichting van de club werd ingevoerd om de meest actieve leden van het afgelopen jaar te waarderen en te kunnen huldigen. Het is al langer bewezen dat deze jaarcompetitie voor de club een gestructureerde meerwaarde betekent. Het clubkampioenschap is immers een sportieve strijd waarbij (bewust of onbewust) wordt meegewerkt aan een goede werking en een verdere uitbouw van de club. Aquaristieke kennis is dan ook van ondergeschikt belang.

Meer informatie i.v.m. clubkampioenschap verneem je door op één der onderstaande titels te klikken.

                - Waardering en beloning
                - KK-Palmares
                - KK-Reglement
                - Criteria KK-punten
                - KK-berichten
                - Tussenstand 2024
                - Eindstand 2022
                - Eindstand 2023

                - VIP-statuut
                - Quizkampioenschap

 

 

1983  Julien Lampo
1984  Ronan Valgaerts & Julien Lampo
1985  Ronan Valgaerts & Jos Tielens
1986  Frans Van Ham
1987  Tony Alenteyns
1988  Filip Maes & Wilfried Mondelaers
1989  Jos Tielens
1990  Jos Tielens
1991  Peter Van Neer
1992  Fernand Viaene
1993  Jos Martens & Frans Van Ham
1994  Willy Luts
1995  Martin Inghels
1996  Roger Vandebroek & Willy Luts
1997  Willy Luts
1998  Willy Luts
1999  Fernand Viaene
2000  Jacky Baselet
2001  Fernand Viaene 
2002  Rik Vermassen
2003  Fernand Viaene
2004  Antoinette Grudzien
2005  Jurgen Cosemans
2006  Jean Dosse
2007  Jean Dosse
2008  Jean Dosse
2009  Jurgen Cosemans
2010  Willy Ooms
2011  Mieke Van Der Straeten
2012  Evy Aerts
2013  Jan Van Genechten
2014  Jan Van Genechten
2015  Jan Van Genechten
2016  Jan Van Genechten

Jaar 1° plaats 2° plaats 3° plaats
1977 Felix Janssens Theo Luyten Flora Kuppens
1978 Felix Janssens Theo Luyten Willy Luts
1979 Willy Luts Theo Luyten Julien Lampo
1980 Eddy Naets Julien Lampo Willy Luts
1981 Julien Lampo Eddy Naets Robert Gorrens
1982 Julien Lampo Robert Gorrens Maurice Gyselaers
1983 Robert Gorrens Julien Lampo Albert Wagemans
1984 Julien Lampo Henri Van Bael Ronan Valgaerts
1985 Robert Gorrens Jos Tielens Eric Van den Brandt
1986 Jos Tielens Robert Meilke Ronan Valgaerts
1987 Jos Tielens Tony Alenteyns Guido Vanwetswinkel
1988 Jos Tielens Guido Vanwetswinkel Wilfried Mondelaers
1989 Wilfried Mondelaers Frans Daniels Frans Reynders
1990 Johny Breugelmans Rudolf Caers Edgard Smets
1991 Francis Holsteyns Jos Verhoeven Ronald Denison
1992 Ronald Denison Jos Verhoeven Francis Holsteyns
1993 Ronald Denison Felix Gomez Jorge Roger Haccuria
1994 Ronald Denison Brigitte De Kleermaeker Marèse Tempels
1995 Willy Luts Roger Vandebroek Marèse Tempels
1996 Geert Vanzeir Roger Vandebroek Sylvia Schepers
1997 Marèse Tempels Herman Vandeput Willy Luts
1998 Herman Vandeput Gerard Vanhaeren Dirk Blansaer
1999 Herman Vandeput Theo Raymaekers Gerard Vanhaeren
2000 Theo Raymaekers Guillaume Clerckx Gerard Vanhaeren
2001 Theo Raymaekers Gerard Vanhaeren Marèse Tempels
2002 Theo Raymaekers Gerard Vanhaeren Guillaume Clerckx
2003 Martin Van Lersberghe Erwin Van Agtmael Gerard Vanhaeren
2004 Martin Van Lersberghe Gerard Vanhaeren Jurgen Cosemans
2005 Patrick Nies Sonja Stassaert Jurgen Cosemans
2006 Gerard Vanhaeren Jacky Baselet Guido Ven
 2007 Rik Vermassen Gerard Vanhaeren Eddy Naets
 2008  Jacky Baselet Rik Vermassen Johnny Vanlangenakker
 2009  Johnny Vanlangenakker  Ann Olislagers Cyriel Vandebergh
 2010  Ann Olislagers  Johnny Vanlangenakker  Christiaan Corstjens
 2011  Christiaan Corstjens  Johnny Vanlangenakker Ann Olislagers
 2012  Mieke Van Der Straeten  Hilde Goossens  Marcel Bauwens
 2013  Mieke Van Der Straeten  Marcel Bauwens  Conny De Wilde
 2014  Mieke Van Der Straeten  Conny De Wilde  Sonia Courtois
 2015  Conny De Wilde  Marèse Tempels  Niels Thijs
 2016 Pascal Wuyts Eddy Naets  Conny De Wilde
2017 Pascal Wuyts Eddy Naets  Conny De Wilde
2018 Pascal Wuyts Kenny Mertens Conny De Wilde
2019 Kenny Mertens Pascal Wuyts Sonia Courtois
2020 en 2021 corona corona corona
2022 Dimitry Thysbaert Sonia Courtois

Pacal Wuyts

2023 Michel Smolders Jos Rutten

Sonia Courtois

 

 

Subcategorieën

Uitleg over de werking van het Club- en Quiz-kampioenschap

Nieuws omtrent het clubkampioenschap